Ål kommune

- kulturkommunen

Mi side  Kontrast   English   Kart   Nettstadkart   Tekststørrelse   Kontakt oss

Tilsette ved kontoret

 

Tilsette ved kontoret: 

E-post kontoret: kav@hallingdal.no

Ål kommune/Avdelingsleiar
Glen Arvid Valstad
E-post: glen.arvid.valstad@aal.kommune.no
Tlf: 47 82 53 48

Gol kommune
Viel Ribberud
E-post: Viel.Ribberud@aal.kommune.no
Tlf: 48 14 76 19

Nesbyen og Flå kommune
Erling Nerol
E-Post: Erling.nerol@aal.kommune.no 
Tlf: 48072568 

Hemsedal kommune
Jonas Bakko Enoksen
E-Post: Jonas.Bakko.Enoksen@hemsedal.kommune.no 
Tlf: 91 75 08 79 

Vassområdekoordinator
Elin Merete Blixhavn 
E-post: elin.merete.blixhavn@aal.kommune.no
Tlf: 95 92 55 31

Postmottak for kvar enkelt kommune:

Ål
Servicetorget
Torget 1
3570 Ål
E-post: postmottak@aal.kommune.no
Tlf: 32 08 50 00

Hemsedal
Tenestetorget
Hemsedalsvegen 2889
3560 Hemsedal
E-Post: postmottak@hemsedal.kommune.no
Tlf: 31 40 88 00
Gol
Tenestetorget
Gamlevegen 4
3550 Gol
E-post: postmottak@gol.kommune.no
Tlf: 32 02 90 00

Nesbyen
Servicetorget
Alfarvegen 117
3540 Nesbyen
E-post: postmottak@nesbyen.kommune.no
Tlf: 32 06 83 00
Flå
Sentrumsvegen 24 
3539 Flå
E-post: postmottak@flaa.kommune.no
Tlf: 32 05 36 00